Suchá krmiva

Krmiva GO se vyrábi podle osvědčené kanadské receptury. Pravé maso a masové moučky jsou doplněny kvalitními živočišnými tuky a vybranými bezlepkovými rostlinnými složkami. 

  • Pro pohodlné krmení, pro zdraví, kondici i dlouhověkost.
  • Pro všechna plemena a velikosti psů, pro psy chované v bytě i venku, pro gaučáky i pracanty a sportovce.
  • Splňuje všechny požadavky na kompletní a dlouhodobou výživu, i pro psy se speciálními nároky.

MACs dokonale zareagoval na aktuální požadavky veterinářů a stoupající požadavky psů. Řeší prevenci a léčbu civilizačních chorob psů. Vyhýbáme se tak používání drahých doplňku výživy a léků i náročné léčbě poruch imunitního systému, citlivostí až alergií.

Pro potřebu citlivých psů a pro dosažení špičky v kvalitě života zdravého psa MACs GO Chicken and Potato - KUŘE s BRAMBORY GRAIN FREE

Chuťově přitažlivé krmivo, jednoduché složení jen z tradičních osvědčených surovin, bez obilí, hypoalergický účinek, lehká stravitelnost. Vyvolává odlehčení až očistu vnitřních procesů.

Brambory jsou po staletí u psů používány jako vynikající lehce stravitelný a využitelný zdroj energie a vyrovnávací doplněk k masu. Škrob z brambor je nejen skvěle využitelný „dlouhý cukr“ ale má i uklidňující až léčebné účinky: zlepšuje průchod potravy střevem a uklidňuje trávení. Brambor jsou zejména vhodné pro psy, kteří se hůře vypořádávají s hrachem (blízkým příbuzným sóji), dnes často používaným jako substituce obilovin v Grain Free krmivech.

Dry MACs Dog Mono Kaninchen
Dry MACs Dog Mono Ente