Suchá krmiva

Spokojená kočka je krmená MACs krmivy s extra vysokým obsahem kvalitního masa - špičkové granulky, tradiční kanadská receptura, vždy přitažlivé a výborně kočkami přijímané. Vysoká stravitelnost a využitelnost, nízká spotřeba.

Pro kočku zdravou a žravou, ale také vybíravou a mlsnou.

Vhodné pro kastrované i chovné kočky, v bytech i venku. Prevence onemocnění močových cest je samozřejmostí (brusinky, upravené pH).

Kompletní, obohacené o byliny, minerální i stopové prvky, vitamíny a další nepostradatelné látky (taurin, karnitin, chondroitin). Vyvážené omega mastné kyseliny z kvalitních živočišných tuků (kuřecí drůbeží, rybí, lososový), pro dosažení optimální kondice a kvality srsti i v přípravě na výstavy.

Kombinovaný krmný režim je volen zkušenými chovateli, pro šťastný život kočky. Kočka potřebuje několikrát denně (5-6x) menší dávku kvalitního krmiva z masa. Osvědčeno: dvakrát denně (ráno a podvečer) nakrmit mokrou stravou s vysokým obsahem masa (půl kapsičky MACs, konzerva MACs). Mezitím necháme kočku podle její vůle několikrát za 24 hodin zakousnout pár granulek ze stále plné misky. Kočka se pak nepřejídá, nebudí své lidi nočními loveckými výpravami a žije ve spokojeném přirozeném režimu

Dry MACs Cat Mono Adult Monoprotein Kaninchen
Dry MACs Cat Adult Ente, Pute + Huhn