Kapsičky

Může sloužit jako základní a jediné krmivo, nebo jako doplněk, změna a ochucení suchého krmiva obtížně krmitelných nebo mlsných koček, nebo jako hra a pamlsek.

Žádná přidaná voda a sůl. Vybalancované pH, bez obilí. | S přídavkem brusinek a dalších bylin. | Velmi chutné, bez jakékoliv chemie a náhražek.

Mohou být využívány jako jediná celodenní a kompletní masová strava, obsahují všechno, co kočka ke zdravému životu potřebuje. Vhodné jako krmná dávka pro chovné i kastrované jedince. Pro vysokou chutnost a přitažlivost mohou být používány jako pamlsek, odměna, doplnění a zchutnění suchých krmiv.

Vaše kočka vám denně předvede úžasné láskyplné a obdivné scénky, když jí budete nadělovat šťavnaté sekané masíčko.

Je příjemné dopřát své kočce změnu. Vidět, jak jí chutná, jak je nadšená, jak obdivuje svého člověka, který přináší pochoutku. S mokrými krmivy je to jednoduché. Pokud obsahují jako MACs téměř sto procent masa jsou nejpřirozenější a nejchutnější stravou pro kočky.

Na rozdíl od syrového masa, se kterým mohou být potíže, je kapsa nebo konzerva kdykoliv a v jakémkoliv prostředí stále, bezpečně a trvanlivě po ruce.

Kaps. MACs Cat Lachs + Geflügel
Kaps. MACs Cat Ente + Geflügel
Kaps. MACs Cat Kalb + Rind
Kaps. MACs Cat Huhn und Lamm
Kaps. MACs Cat Kaninchen + Geflügel
Kaps. MACs Cat Hähnchen Pur/Kräuter
Kaps. MACs Cat Hering + Shrimps
Kaps. MACs Cat Ente + Shrimps