SOFT MACs Dog KRŮTA A ZVĚŘINA

Soft MACs Dog PUTE UND HIRSCH
 • Kompletní měkké polovlhké granulované krmivo pro dospělé psy všech plemen. Ve variantě "to go" 230 g vhodné jako pamlsek.

 • 230g "to go"
  paml. 99 Kč
  1,5 kg
  440 Kč
  15 kg
  2150 Kč
 • Koupit v e-shopu

Popis

Kompletní měkké polovlhké granulované krmivo pro dospělé psy všech plemen. Ve variantě "to go" 230 g vhodné jako pamlsek.

SOFT měkké, SEMI-MOIST vlhčené

Měkké granule s intenzivní chutí a vůni, pro psy mlsné a vybíravé, pro obtížně krmitelné a starší psy, pro psy s poruchami přijmu potravy. Řeší potíže s bolavými zuby, citlivým žaludkem, s blinkáním u štěňat a s hltáním nerozkousané potravy.

Měkká granule rychle postupuje ze žaludku, proto je ideální v krmném režimu sportovně a pracovně zatížených psů. Dodá energii těšně před výkonem, bez pocitu plného žaludku. Snižuje riziko torze žaludku.

Kombinace jehněčí svaloviny, rýže a kuřecího tuku zajistí plnou kompletní výživu. Na 1 kg krmiva bylo použito 1,75 kg jehněčího masa.

Z obilovin obsahuje pouze rýži, proto je přirozeně bezlepkové.

Vyšší obsah vody zintenzivňuje chuť a vůni přirozených surovin, krmivo je mimořádně přitažlivé. Měkčí struktura usnadňuje kousání. Granule je tak chutná, že se s úspěchem využívá jako vynikající pamlsek, pomůcka při výcviku.

Využívá osvědčené kanadské receptury. Vysoká chuťová přitažlivost daná vyšším obsahem živočišného drůbežího tuku. Krmivo je psy mimořádně dobře přijímáno, je „žravé“.

Obohaceno všemi potřebnými minerály, vitamíny a biologicky aktivními látkami z přírodních surovin. Vyrobeno v Německu, z německých surovin. Zásadně bez použití jakékoliv chemie pro konzervaci, barvení a ochucování

Složení

Čerstvé krůtí maso (40%), moučka z jeleního masa (20%), rýže (19%), hrách, kuřecí tuk, rybí moučka (5%), brambory, sušené řepné řízky (odcukřené), kvasnice, hydrolyzovaná játra (2%), chlorid sodný, moučka z mořských řas (0 , 3%), FOS (0,2%), MOS (0,2%), Yucca Shidigera (0,036mg / kg), sušená jablka (Malus pumila) (0,02%), sušená granátová jablka (Punica granatum) (0,02%), sušený šípek (Rosa canina LR, pendulina L.) (0,002%)

Deklarované jakostní znaky

Vlhkost 18,0 %, Hrubý protein 23,0 %, oleje a tuky 14,0 %, hrubá vláknina 2,2 %, hrubý popel 8,2 %

Nutriční doplňkové hodnoty

Vitamin A: 17000 I.E., Vitamin D3: 1500 I.E., Vitamin E (jako alfa-tokoferol acetát) 140 mg, měď: (jako sítan měďnatý pentahydrát) 51 mg, železo 54 mg, Mangan (jako oxid manganatý) 67 mg, zinek: (jako oxid zinečnatý) 160 mg, Jod: (jako jodičnan vápenatý bezvodý) 4,65 mg, Selen: (jako seleničitan sodný) 0,31 mg