MONO KOČKA

Vždy jen jeden druh masa v jednom krmivu pro nejcitlivější kočku. 90 a více % kvalitní svaloviny jednoho druhu. Drobně nasekané maso, žádná neidentifikovatelná pasta. Osvědčené nejchutnější receptury pro pohodlné krmení, zdraví i kondici. Vhodné kompletní řešení nejen pro citlivé, alergické, hypersenzitivní a jinak nemocné kočky.

Velmi chutné, bez jakékoliv chemie a náhražek.

Vybalancované pH, brusinky a další byliny a doplňky, BEZ OBILÍ.
 

Monoproteinová čili monozdrojová krmiva jsou nejmodernějším účinným řešením problémů výživově obtížných koček.

Mají jednoduché a přesně deklarované složení několika pečlivě vybraných surovin nejvyšší kvality. Zdrojem živočišných bílkovin je vždy jen jeden druh masa, svalovina jednoho druhu zvířete. Živočišné tuky a rostlinné složky jsou voleny jen z vybraných nedráždivých a nealergizujících. Je možné jimi velmi presně cílit proti příčinám mnoha civilizačních onemocnění koček. Postupně nahrazují tzv. funkční krmiva (typu Allergy, Sensitive a klinické diety CD).

Monozdrojová krmiva řeší problémy většiny koček alergických a hypersensitivních, jejichž potíže se projevují záněty kůže, špatnou srstí, slabým žaludkem, zvracením, průjmy, vyhublostí a jinými příznaky. Jako podpůrná a alergeny vylučující dieta pomáhají v akutnějších fázích onemocnění. Pro svou kompletnost mohou být na rozdíl od klinických diet používány celoživotně. I velmi postižený jedinec s monodietou může prožít plnohodnotný a dlouhý život bez další léčby a bez projevů nemoci.

Konz. MACs Cat Mono Sensitive Lamm (100%) + Karotte
Konz. MACs Cat Mono Sensitive Pute (100%) + Karotte
Dry MACs Cat Mono Adult Monoprotein Kaninchen