Dry MACs Cat SENIOR/LIGHT

Dry MACs Cat 7+ senior/light
  • Kompletní krmivo pro starší kočky a kočky s nadváhou z drůbežího masa, s lososovým olejem, brusinkami a horskými bylinkami. Krmivo s nízkým obsahem tuku a vylepšeným obsahem lehce stravitelných bílkovin a úhlohydrátů je vhodné pro starší kočky a zároveň slouží k udržení optimální kondice u koček se sklony k obezitě. Přídavek naturálního chondroitinu z novozélandské zelené mušle (GLM), podporuje správnou funkci kloubů a pohyblivost do vysokého věku kočky.

  • 1,5 kg
    460 Kč
    7 kg
    1260 Kč
  • Koupit v e-shopu

Popis

Kompletní krmivo pro starší kočky a kočky s nadváhou z drůbežího masa, s lososovým olejem, brusinkami a horskými bylinkami. Krmivo s nízkým obsahem tuku a vylepšeným obsahem lehce stravitelných bílkovin a úhlohydrátů je vhodné pro starší kočky a zároveň slouží k udržení optimální kondice u koček se sklony k obezitě. Přídavek naturálního chondroitinu z novozélandské zelené mušle (GLM), podporuje správnou funkci kloubů a pohyblivost do vysokého věku kočky.

Všechna suchá krmiva MAC´s jsou GRAIN FREE – bez obilí. 

Všechna suchá krmiva MAC´s obsahují přírodní ingredience omezující tvorbu trichobezoárů, chlupových chomáčků v žaludku kočky. 

Kompletní suché krmivo pro každodenní špičkové krmení kočky. Základní vyvážená strava pro nejlepší kondici, pro zdravý, dlouhý a aktivní život kočky. Velmi dobře přijímáno vybíravými a mlsnými kočkami a kočkami s poruchami příjmu potravy – alergie, hypersenzitivity, nechutenství, v nemoci, ve stresu apod.

MACsovy sušenky pro kočky, kompletní granulované krmivo, dají vaší kočce to, co nejvíce potřebuje a chce – maso. Na výrobu jednoho kilogramu suchého krmiva jsou spotřebovány dva i více kilogramy čerstvého masa, krmivo je velmi koncentrované, lehce stravitelné a plně využitelné. Vybrané rostlinné doplňující složky jsou jen ze žádoucích, pro kočku stravitelných a využitelných surovin.

Krmivo je vhodné zejména pro kočky chované v bytě, kočky sterilizované – kastrované. Všechny receptury MAC´s pro kočky jsou samozřejmě zaměřeny na prevenci chorob močových cest, mají vybalancované pH a obsah potřebných minerálů. Krmiva mají také doplněny nejlepší biologicky účinné látky v přirozené formě – vysoký obsah brusinek a dalších bylin. Všechna kočičí krmiva MAC´s jsou doplněna nepostradatelným taurinem v přiměřené kompletní dávce.

Suchá krmiva MAC´s jsou pro kočky velmi přitažlivá a chutná. Vzhledem k vysoké stravitelnosti a využitelnosti je jejich spotřeba nízká. Kočičí organismus není zbytečně opotřebováván, kočka vytváří malý úhledný nepáchnoucí bobek, který je z kočičí toalety lehce odstranitelný. Pro zpestření života kočky můžete kdykoliv kombinovat suchá krmiva MAC´s s kapsičkami, konzervami a pamlsky stejné značky. Z výživového hlediska žádné doplňky nejsou potřebné, ale vaše kočka potřebuje i svůj společenský život, komunikaci, změny a odměny od svého člověka.

Krmivo je kočkami mimořádně dobře přijímáno, “je žravé“. Využívá osvědčené kanadské receptury. Je obohaceno všemi potřebnými minerály, vitamíny a biologicky aktivními látkami z přírodních surovin. Vyrobeno bez použití živočišných a kostních mouček, bez přidaného cukru a soli a bez soji. Vyrobeno v Německu, stejně pro německou i českou kočku. Zásadně bez použití jakékoli chemie pro konzervaci, barvení a ochucování.

Složení

Drůbež (37%, z toho 32% drůbeží moučka, 5% drůbeží tuk), hrášek (25%), sladké brambory (23%), rostlinná vláknina (7%), kvasnice, olej z norského lososa (2,5%),horská bylinná směs (1%) , uhličitan vápenatý, stopové prvky, vitaminová směs, brusinky (celé, sušené 0,5%), FOS, tripolyfosfát sodný (0,2%), Spirulina, Yucca Schidigera, taurin, L-karnitin, zelená pyskatá mušle.

Deklarované jakostní znaky

Hrubý protein 30 %, oleje a tuky 9,5 %, hrubý popel 6,7 %, hrubá vláknina 6,5 %, vlhkost 8 %, vápník 1,15 %, fosfor 1 %, hořčík 0,09 %, EPA 0,07 %, DHA 0,08 %, Omega 3 0,04 %

Nutriční doplňkové hodnoty

měď (jako sítan měďnatý pentahydrát) 8 mg/kg, zinek (jako oxid zinečnatý) 72 mg/kg, Mangan (jako oxid manganatý) 7,5 mg/kg, jód (jako jodičnan vápenatý bezvodý) 1,6 mg/kg, Vitamin A 20.000 IE, Vitamin D 1.400 IE, Vitamin E (jako alfa-tokoferol acetát) 180 mg/kg, Taurin 1.500 mg/kg, L-Carnitin 500 mg/kg, Selen (jako seleničitan sodný) 0,1 mg/kg